10th ноември 2015

Държавно първенство по ръгби – Мъже сезон 2015/16

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ

1. „НСА“ София
2. „БАЛКАНСКИ КОТКИ“ Берковица
3. „ВАЛЯЦИТЕ“ Перник
4. „ЯНТРА“ Габрово
5. „ВАРВАРИТЕ“ София
6. „АКАДЕМИК 2010“ София
7. „ЛОКОМОТИВ“ София
8. „БОТЕВ“ Бургас
9. „ВАРНА“ Варна

2ri-polufinali-rugby-mazhe-2015-16

СРЕЩИ И РЕЗУЛТАТИ - ЕЛИМИНАЦИОННА ФАЗА

14:00
А група
Стадион "ЖП Завод" гр. София

ЛОКОМОТИВ vs НСА

14:00
А група
Стадион "Христо Смирненски" гр. Габрово

ЯНТРА vs ВАЛЯЦИТЕ

11:00
Б група
Стадион "Черноморец" гр Бургас кв. Ветрен

АКАДЕМИК 2010 vs БОТЕВ

22 - 0
А група
Стадион "Христо Смирненски" гр. Габрово

ЯНТРА vs БАЛКАНСКИ КОТКИ

10 - 39
Б група
Стадион "Черноморец" гр Бургас кв. Ветрен

БОТЕВ vs АКАДЕМИК 2010

41 - 3
А група
Стадион "Димова махала" гр. Перник

ВАЛЯЦИТЕ vs ЛОКОМОТИВ

19 - 34
А група
Стадион "Димитър Гаврилов" гр. Берковица

БАЛКАНСКИ КОТКИ vs ВАЛЯЦИТЕ

78 - 0
А група
Стадионa на Национална спортна академия

НСА vs ЯНТРА

38 - 12
А група
Стадион "Димитър Гаврилов" гр. Берковица

БАЛКАНСКИ КОТКИ vs ЛОКОМОТИВ

29 - 24
А група
Стадион "Димова махала" гр. Перник

ВАЛЯЦИТЕ vs НСА

28 - 18
А група
Стадионa на Национална спортна академия

НСА vs БАЛКАНСКИ КОТКИ

12 - 53
А група
Стадион "ЖП Завод" гр. София

ЛОКОМОТИВ vs ЯНТРА

55 - 12
А група
Стадионa на Национална спортна академия

НСА vs ЛОКОМОТИВ

29 - 23
А група
Стадион "Димова махала" гр. Перник

ВАЛЯЦИТЕ vs ЯНТРА

33 - 10
Финал
Стадионa на Национална спортна академия

НСА vs БАЛКАНСКИ КОТКИ

40 - 0
Финал 5-6 място
Стадион "Белица" гр. Костинброд

ВАРВАРИТЕ vs АКАДЕМИК 2010

12 - 47
Финал 7-8 място
Стадион "Черноморец" гр Бургас кв. Ветрен

БОТЕВ vs ЛОКОМОТИВ

36 - 17
Финал 3-4 място
Стадион "Димова махала" гр. Перник

ВАЛЯЦИТЕ vs ЯНТРА

10 - 42
Финал 5-6 място
Стадионa на Национална спортна академия

АКАДЕМИК 2010 vs ВАРВАРИТЕ

76 - 7
Финал 7-8 място
Стадион "ЖП Завод" гр. София

ЛОКОМОТИВ vs БОТЕВ

0 - 22
Финал 3-4 място
Стадион "Христо Смирненски" гр. Габрово

ЯНТРА vs ВАЛЯЦИТЕ

21 - 17
Финал
Стадион "Димитър Гаврилов" гр. Берковица

БАЛКАНСКИ КОТКИ vs НСА

51 - 8
1/2 финали
Стадионa на Национална спортна академия

НСА vs ЯНТРА

88 - 10
1/2 финали
Стадионa на Национална спортна академия

АКАДЕМИК 2010 vs БОТЕВ

ГРУПОВА ФАЗА

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ

Група А

М.ОтборИПЗРТ+Т-ТРОТ
143101746311110
2431013584519
3404049211-1624

Група Б

М.ОтборИПЗРТ+Т-ТРОТ
14400284827612
2413093117-246
3413022274-2526

Група В

М.ОтборИПЗРТ+Т-ТРОТ
144002324219012
2422063190-1278
3404052115-634

М – място, И – изиграни, П – победи, З – загуби, Р – равни, Т+ – точки +, Т- – точки -, ТР – точкова разлика, ОТ – общо точки.
Точкуване: победа – 3-т., равен – 2-т., загуба 1-т., служебна загуба 0-т.

СРЕЩИ И РЕЗУЛТАТИ

20 - 34
Група А
Стадион "ЖП Завод" гр. София

ЛОКОМОТИВ vs ВАЛЯЦИТЕ

124 - 0
Група Б
Стадион "Христо Смирненски" гр. Габрово

ЯНТРА vs БОТЕВ

47 - 15
Група В
Стадионa на Национална спортна академия

НСА vs ВАРВАРИТЕ

10 - 6
Група Б
Стадион "Черноморец" гр Бургас кв. Ветрен

БОТЕВ vs ВАРНА

5 - 59
Група А
Стадион "ЖП Завод" гр. София

ЛОКОМОТИВ vs БАЛКАНСКИ КОТКИ

19 - 13
Група В
Стадионa на Национална спортна академия

АКАДЕМИК 2010 vs ВАРВАРИТЕ

10 - 69
Група В
Стадионa на Национална спортна академия

АКАДЕМИК 2010 vs НСА

3 - 28
Група Б
Стадион "Локомотив" гр. Варна

ВАРНА vs ЯНТРА

42 - 0
Група А
Стадион "Димитър Гаврилов" гр. Берковица

БАЛКАНСКИ КОТКИ vs ВАЛЯЦИТЕ

5 - 60
Група Б
Стадион "Черноморец" гр Бургас кв. Ветрен

БОТЕВ vs ЯНТРА

19 - 22
Група В
Стадион "Белица" гр. Костинброд

ВАРВАРИТЕ vs АКАДЕМИК 2010

54 - 13
Група А
Стадион "Димова махала" гр. Перник

ВАЛЯЦИТЕ vs ЛОКОМОТИВ

5 - 27
Група В
Стадион "Белица" гр. Костинброд

ВАРВАРИТЕ vs НСА

84 - 7
Група Б
Стадион "Локомотив" гр. Варна

ВАРНА vs БОТЕВ

47 - 9
Група А
Стадион "Димова махала" гр. Перник

ВАЛЯЦИТЕ vs БАЛКАНСКИ КОТКИ

72 - 0
Група Б
Стадион "Христо Смирненски" гр. Габрово

ЯНТРА vs ВАРНА

89 - 12
Група В
Стадионa на Национална спортна академия

НСА vs АКАДЕМИК 2010

64 - 11
Група А
Стадион "Димитър Гаврилов" гр. Берковица

БАЛКАНСКИ КОТКИ vs ЛОКОМОТИВ

 

След изиграване на срещите от груповата фаза, отборите се класират от първо до трето място в групите. В четвъртфиналната фаза продължават всички 1 и 2 отбори в групите плюс двата най-добре класирали се трети отбори. Най лошо класираният трети отбор не продължава надпреварата. Той може да се включи само ако някой от първите 8 отбора се откаже от участие.
Четвъртфинални двойки – НА РАЗМЕНЕНО ГОСТУВАНЕ домакинство първа среща на отборът с по предно класиране, за двойка №4 по жребий
1. 1А – 3БВ
2. 1Б – 3АВ
3. 1В – 2Б
4. 2А – 2В
Победителите от четвъртфиналите продължават в полуфинални двойки за класиране от 1-4 място, загубилите за класиране от 5-8 място. Полуфиналите и финалите са в две срещи на разменено гостуване.