6ти кръг / 1-2 /
7.11.2015г. – 14.00ч. ВАЛЯЦИТЕ – БАЛКАНСКИ КОТКИ
08.11.2015г. – 13.00ч. ЯНТРА – ВАРНА
08.11.2015г. – 14.00ч. Н С А – АКАДЕМИК

След изиграване на срещите от груповата фаза, отборите се класират от първо до трето място в групите. В четвъртфиналната фаза продължават всички 1 и 2 отбори в групите плюс двата най-добре класирали се 3ти отбори. Най-лошо класираният трети отбор не продължава надпреварата. Той може да се включи само ако някой от първите 8 отбора се откаже от участие.
Четвъртфинални двойки – НА РАЗМЕНЕНО ГОСТУВАНЕ домакинство първа среща на отборът с по предно класиране, за двойка №4 по жребий
1. 1А – 3БВ
2. 1Б – 3АВ
3. 1В – 2Б
4. 2А – 2В
Победителите от четвъртфиналите продължават в полуфинални двойки за класиране от 1-4 място, загубилите за класиране от 5-8 място. Полуфиналите и финалите са в две срещи на разменено гостуване.

14.11.2015г. – 13.00ч. –  ВАРНА – ЯНТРА

След изиграване на срещите от груповата фаза, отборите се класират от първо до трето място в група А и до 2 място в група Б.
В четвъртфиналната фаза участват третия от група А и вторият от група Б в една среща за определяне на вторият ½ финалист във финалната четворка. Ако някой от двата отбора се откаже от участие, другият автоматично продължава в полуфиналната фаза.